freemal

قیمت آنلاین :

تـــازه های ایـــــــن موضـــــوع:

لیست بهترین ماشین های بین 150 میلیون تا 180 میلیون تومان

لیست بهترین ماشین های بین ۱۵۰ میلیون تا ۱۸۰ میلیون تومان

Hyundai Sonata   یکی از سدان های شرقی که در کشورمان کاملا شناخته شده و پیشنیه نیک و درخوری را همراه نام خود یدک می کشد، هیوندای سوناتا است. نسل پیشین این خودرو که با کد وای اف شناخته می شود از محبوب ترین و عامه پسندترین خودروهای موجود در…

مقایسه دو خودرو هم قیمت، مگان و مزدا3

مقایسه دو خودرو هم قیمت، مگان و مزدا۳

 اگر از آن دسته خریدارانی هستید که با بودجه ۶۰ تا ۷۰ میلیونی حاضر به خرید خودروهای چینی رنگارنگ بازار نیستید و ترجیح می دهید سراغ انتخاب های هیجان انگیزتر اما دست دوم بروید، رنو مگان و مزدا ۳ انتخاب هایی مناسب پیش روی تان هستند که با وجود گذشت…

لیست قیمت ماشین های نوستالژیک

روزنامه تماشاگران امروز: بعضی از کالاها یا ابزاری که ما از آنها استفاده کرده یا می کنیم تبدیل به خاطره می شوند. یکی از این موارد خودرو است. خودروهایی که خاطرات شاد و تلخ زندگی را برای ما تداعی می کنند، یا اینکه سوار خیلی از آنها نشده ایم. در میان خودروهای خاطره انگیز هنوز تعدادی در بین مردم معامله، می شوند. در این مطلب هشت خودرو از این دسته را به همراه قیمت معقول خدمت تان معرفی می کنیم.

پیکان

 

 list-price-nostalgic-machines


خودرویی که با بند ناف برخی از ما گره خورده است. خیلی از افراد با تقوف خط تولید پیکان در سال ۸۳ شمس بغض شان گرفت و برخی نیز گریستند. چه خاطراتی که از سال ۱۳۴۶ شمسی تاکنون از این خودرو در ذهن ما ایرانیان نقش نبسته است. پیکان نقصد ندارد حالا حالاها از خیابان های تهران برود و هنوز تاکسی های پیکان زرد و سبز در سطح شهر دیده می شود. قیمت مدل های ۱۳۵۳ تا ۱۳۸۱ این خودرو در بازار از ۳ تا ۶ میلیون تومان است.

 فولکس ترانسپورتر (فولکس تایپ ۲)

 

 list-price-nostalgic-machines


 در دهه های ۶۰ و ۷۰ شمسی به عنوان سرویس دانش آموزان، کارمندان و کارگران استفاده می شد. ون های امروزی به این نوع فولکس شبیه اند. فولکس ترانسپورتر مدل ۱۹۹۲ در بازار دست دوم ۳۳ تا ۳۹ میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو از سال ۱۹۵۰ تاکنون تولید می شود.

 جیپ صحرا

 

 list-price-nostalgic-machines


خودرویی که هنوز در شهرستان ها، مراتع، مناطق کوهستانی و فضاهای صعب العبور استفاده می شود. کمتر کسی پیدا می شود که از این خودرو خاطره نداشته باشد؛ به ویژه افراد شاغل در مراکز نظامی. قیمت مدل های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۱ این خودرو در بازار ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. جیپ صحرا در سال های ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۱ در ایران تولید می شود.

 گالانت

 

 list-price-nostalgic-machines


یکی از شاهکارهای برند میتسوبیشی ژاپن، گالانت است. روزگاری به عنوان یک خودروی گران قیمت و گاهی لوکس در خیابان های ایران دیده می شد. گالانت این قدر کلاس داشت که به عنوان ماشین عروس در شادی ایرانی ها سهیم بود. میتسوبیشی گالانت در سال های ۱۹۶۹ تا ۲۰۱۲ میلادی تولید می شد. قیمت مدل های ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۴ میلادی این خودرو در بازار دست دوم ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۱۴ میلون و ۸۰۰ هزار تومان است.

 ژیان

 

 list-price-nostalgic-machines


متولدین دهه ۶۰ بیش از دیگر اقشار جامعه این خودرو را به خاطر «چاق و لاغر» فراموش نمی کنند. ژیان های تولید سال های ۱۳۵۶ تا ۱۳۵۹ شمسی در بازار از ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۱۴ میلیون تومان قیمت دارند. این خودرو توسط کارخانه فرانسوی سیتروئن طی سال های ۱۹۴۸ تا ۱۹۹۰ میلادی تولید می شد.

 فولکس قورباغه ای (بیتل کلاسیک)

 

 list-price-nostalgic-machines


یکی از خودروهای دوست داشتنی در بین متولدین سال های ۱۳۰۰ تا ۱۳۷۰ بود. این خودروی نوستالژیک در مراسم های عروسی نیز استفاده می شد و در مقطعی از زمان جزو خودروهای تشریفات و شهربانی (پلیس) بود. قیمت مدل های مختلف این خودرو در بازار حدود ۲۰ میلیون تومان است. اما خب، یکسری از فولکس ها حسابی آنتیک هستند و کلکسیونرها آن را بین ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان می فروشند و اعتقاد دارند که هنوز عروسک است.

 بی ام و ۲۰۰۲ (نیوکلاس)

 

 list-price-nostalgic-machines


این مدل، یکی از خودروهای لوکس بی ام و است که در سال های ۱۹۶۲ تا ۱۹۷۷ میلادی تولید می شد. این خودرو قبل از انقلاب اسلامی هم در ایران وجود داشت اما در دهه ۶۰ شمسی استفاده از آن رایج تر شد. مدل ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۷ این خودرو در بازار از ۷ تا ۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

 مینی ماینر

 

 list-price-nostalgic-machines


مگر می شود خودروی مستر بین از یاد برود. مخصوصا رنگ زرد آن که در بازار با قیمت های نجومی خرید و فروش می شد و هنوز هم زرد آن به خاطر ماشین مستر بین نایاب است. این خودرو در سال های ۱۹۵۹ تا ۲۰۰۰ میلادی تولید می شد. قیمت مینی ماینر سفید در بازار دست دوم تهران حدود ۱۸ میلیون تومان است.

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت کمیاب با عضویت در کانال تلگرام سایت کمیاب