freemal

قیمت آنلاین :

تـــازه های ایـــــــن موضـــــوع:

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

  تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. منبع : تابناک

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجله ایرلندی «ویلج» در شماره فوریه ۲۰۱۷ خود به موضوعاتی پرداخت که به خاطر آنها دونالد ترامپ را مستحق ترور شدن می‌ داند. به اعتقاد، هیئت تحریریه این مجله مشهور ایرلندی، رئیس‌ جمهور کنونی آمریکا یک فرد پارادوکسیکال، متکبر، مملو از نفرت، ضد محیط زیست، دروغگو، قلدر،…

جنجال برخورد عباس عراقچی با خواننده انقلابی (علیرضا شدت) در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم در اقصی نقاط کشور برگزار شد.در تهران نیز همانند سال های گذشته مسئولین کشوری دوشا دوش ملت در این راهپیمایی حضور به هم رساندند تا با اتحاد و همبستگی خود مشت محکمی بردهان دشمنان خود زنند.

ناپدید-شدن-عراقچی.jpg (800×491)


در همین راستا " علیرضا شدت" خواننده انقلابی پس از روبرو شدن با  سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه در جمع راه پیمایان سوالی تعجب برانگیز و جنجالی در رابطه با توافق هسته ای ایران  از وی پرسید.
این خواننده از سید عباس عراقچی سوال کرد که حضورشما در اینجا مغایرتی با توافق ندارد؟
عراقچی در پاسخ گفت : اصلا مسئله ای ندارد این هم توافق هست.
شدت دوباره سوال کرد یک موقع ناراحت نشوند کدخدا(آمریکا)؟
که عراقچی در پاسخ گفت تو دهن کدخدا هم می زنیم .

با روی کار آمدن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ،وی توافق هسته ای ایران را نقض کرد و در مصاحبه با یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد توافق هسته‌ای ایران برای اسرائیل یک فاجعه است.
عراقچی هم در پاسخ ترامپ عنوان کرد:همین که آقای ترامپ اعتراف می کند که توافق هسته ای باعث شرمندگی آمریکا است و ابراز تعجب می کند که چرا وزیر امور خارجه آمریکا در پروسه این توافق، میز مذاکرات را ترک نکرده؛ نشان می دهد که ما چگونه با عزت و اقتدار در این مذاکرات حاضر شدیم و منافع مردم ایران را تامین کردیم.

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت کمیاب با عضویت در کانال تلگرام سایت کمیاب