freemal

قیمت آنلاین :

تـــازه های ایـــــــن موضـــــوع:

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

  تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. منبع : تابناک

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجله ایرلندی «ویلج» در شماره فوریه ۲۰۱۷ خود به موضوعاتی پرداخت که به خاطر آنها دونالد ترامپ را مستحق ترور شدن می‌ داند. به اعتقاد، هیئت تحریریه این مجله مشهور ایرلندی، رئیس‌ جمهور کنونی آمریکا یک فرد پارادوکسیکال، متکبر، مملو از نفرت، ضد محیط زیست، دروغگو، قلدر،…

ایران تولیدات نظامی و دفاعی خود را در سه سال گذشته افزایش داده است

iran-military-defense-past-three-years-increased

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران، سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از ۵ دستاورد رزمی دفاعی وزارت دفاع که در سازمان صنایع دفاع برگزار شد، اظهار داشت: وزارت دفاع در راستای پشتیبانی موثر در نیروهای مسلح در حوزه‌های رزم زمینی و پدافند هوایی با طراحی ساخت و ایجاد خط تولید این سامانه‌های پیشرفته گام بلندی دیگری در تأمین نیازمندی‌های نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور برداشت.

 

وزیر دفاع گفت:‌ سامانه سلاحهایی که امرور رونمایی و خط تولید آن افتتاح شد؛ ضمن افزایش توان دفاعی نیروهای مسلح در حوزه رزمی انفرادی و پدافند هوایی تحرک عملیاتی آنها را به نحو چشمگیری افزایش می دهد.

 

سردار دهقان با بیان اینکه کلیه مراحل طراحی، ساخت و تولید این سامانه‌ در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع صورت گرفته است، تصریح کرد: امروز تنوع تولید محصولات دفاعی در سازمان صنایع دفاع منحصر به فرد است.

 

وزیر دفاع با اشاره به رشد ۶۹ درصدی کل تولید نظامی وزارت دفاع در سه سال اخیر گفت: در این دوره زمانی بیش از ۱۱۵ نوع سامانه و اقلام جدید دفاعی طراحی، تولید و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

وی افزود: ‌با اولویت‌بندی پروژه تحقیق و توسعه با رویکرد توسعه فناوری‌های مورد نیاز و آینده ساز در سال‌های اخیر مجموعا تعداد ۲۱۶ طرح توسعه فناوری، توسعه محصول دید و توسعه زیرساختی تحقق یافته است.

 

سردار دهقان این دستاوردهای مهم دفاعی و خودکفایی در تولید اکثر اقلام نظامی مورد نیاز نیروهای مسلح را از برکات انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) ذکر کرد و افزود: ‌وزارت دفاع در سایه تدابیر و فرامین حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا با وجود تحریم‌های همه جانبه دشمنان در حوزه دفاعی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، استحکام بخش و پشتوانه قدرتمندی برای نیروهای مسلح، توان دفاعی و اقتدار ملی ایران اسلامی به شمار می‌رود.

 

وزیر دفاع با قدردانی از تلاش مدیران، متخصصان و کارکنان زبده اقتدارآفرین سازمان صنایع دفاع تأکید کرد: امروز راهبرد وزارت دفاع روزآمدسازی سلاح‌های مورد استفاده نیروهای مسلح و با تکیه بر دانش و توانمندی داخلی و این را در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل نام گرفته با روحیه جهادی و تلاش بی‌وقفه عینیت بخشیده است. 

 

گفتنی است؛ صبح امروز ۵ دستاورد رزمی دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع رونمایی شد.

 

 این دستاوردها شامل راکت هدایت شونده فجر۵، سامانه سلاح دوش پرتاب میثاق ۳، سیستم سلاح نارنجک انداز ۴۰ میلی‌متری و مهمات پیشرفته، سلاح انفرادی کالیبر ۵٫۵۶× 45 مصاف و سلاح کمری ملی بودند.

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت کمیاب با عضویت در کانال تلگرام سایت کمیاب