freemal

قیمت آنلاین :

تـــازه های ایـــــــن موضـــــوع:

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

  تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. منبع : تابناک

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجله ایرلندی «ویلج» در شماره فوریه ۲۰۱۷ خود به موضوعاتی پرداخت که به خاطر آنها دونالد ترامپ را مستحق ترور شدن می‌ داند. به اعتقاد، هیئت تحریریه این مجله مشهور ایرلندی، رئیس‌ جمهور کنونی آمریکا یک فرد پارادوکسیکال، متکبر، مملو از نفرت، ضد محیط زیست، دروغگو، قلدر،…

اوباما الان مشغول چه کاری است؟

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از دیلی میل؛ "باراک اوباما"، رئیس جمهور پیشین آمریکا، همراه با خانواده به یک تعطیلات پرهزینه در پایان دوران ریاست جمهوری‌اش رفته است. سفر خانوادگی ۹ روزه اوباما از جزیره‌ای در ماساچوست آغاز شد و با ورود به جزایر ویرجین بریتانیا در حال پیگیری است.

 

obama-doing-now

 

obama-doing-now

 

اوباما در این مدت به فعالیت‌های مورد علاقه خود از جمله بازی گلف پرداخت. وی در سال ۲۰۱۳ قانونی را به تصویب رساند که به موجب آن تمام روسای جمهور آمریکا چه در گذشته، حال و یا آینده به صورت مادام‌العمر از خدمات محافظان و نیروهای امنیتی آمریکا بهره‌مند خواهند بود. تا پیش از تصویب این قانون، روسای جمهور آمریکا فقط ۱۰ سال پس از اتمام دوران ریاست جمهوری‌شان تحت محافظت سرویس‌های مخفی بودند.

 

تعدادی نیروی امنیتی نیز خانواده اوباما را در این سفر همراهی می‌کنند؛ اما تصاویری از رئیس جمهور پیشین آمریکا منتشر شده که وی را بسیار متفکر و کمی مغموم نشان می‌دهد.

 

obama-doing-now

 

obama-doing-now

 

obama-doing-now

 

ورود باراک و میشل اوباما به جزایر ویرجین بریتانیا در سکوت خبری انجام شد و فقط تعدادی از مقامات محلی و مسئولان فرودگاه به استقبال آنها آمدند. کارکنان فرودگاه عکسی یادگاری با رئیس جمهور و بانوی اول پیشین آمریکا گرفتند و به این ترتیب دوران زندگی معمولی و به دور از هیاهوی خبری برای خانواده اوباما آغاز شد.

 

obama-doing-now

 

obama-doing-now

 

هزینه تعطیلات خانواده اوباما حدود ۲ میلیون دلار برآورد شده است.

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت کمیاب با عضویت در کانال تلگرام سایت کمیاب