freemal

قیمت آنلاین :

تـــازه های ایـــــــن موضـــــوع:

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

  تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. منبع : تابناک

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجله ایرلندی «ویلج» در شماره فوریه ۲۰۱۷ خود به موضوعاتی پرداخت که به خاطر آنها دونالد ترامپ را مستحق ترور شدن می‌ داند. به اعتقاد، هیئت تحریریه این مجله مشهور ایرلندی، رئیس‌ جمهور کنونی آمریکا یک فرد پارادوکسیکال، متکبر، مملو از نفرت، ضد محیط زیست، دروغگو، قلدر،…

حرکت جدید ترامپ : زندانی کردن خبرنگاران در زیرزمین!

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی نشریه هیل نوشت: رئیس جمهور آمریکا هنگام بازی گلف با نخست وزیر ژاپن، خبرنگاران را در زیرزمین حبس کرد. 

 

این پایگاه اینترنتی نوشت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، و «شینزو آبه» ، نخست وزیر ژاپن، پس از دیدار و نشست خبری روز جمعه در کاخ سفید در باشگاه گلف ترامپ در فلوریدا حاضر شدند و یک ست گلف بازی کردند. 

 

اعضای تیم رسانه‌ای ترامپ روز شنبه گفتند که آنها از حضور در مراسم بازی گلف ترامپ با آبه، محروم شدند و اجازه حضور در محل بازی را نداشتند. 

 

رئیس جمهور آمریکا تصاویری از گلف بازی خود و نخست وزیر ژاپن را در صفحه شخصی توئیترش منتشر کرد، اما خبرنگاران و تیم مطبوعاتی ترامپ و آبه فقط تصاویری از داخل باشگاه گلف (بدون حضور ترامپ و آبه) را – جایی که آنها در حین بازی حضور نداشتند- منتشر کردند. 

 

trump-new-move-imprisonment-journalists-basement

یکی از خبرنگاران در این باره در حساب توییتر خود نوشت: خبرنگاران تیم رسانه‌ای در یک زیرزمین نگه‌داری شدند که در آن پنجره‌ها با پلاستیک سیاه پوشیده شده بود تا خبرنگاران نتوانند از داخل به بیرون نگاه کنند و بازی را ببینند. 

 

تیم رسانه‌ای کاخ سفید گزارش داد که به عکاسان گفته شده بود که در زمین‌های باشگاه خصوصی، عکس نگیرند. 

 

ترامپ در برخورد با تیم مطبوعاتی خود، که قرار است در دسترس باشند تا هر حرکت او را پوشش دهند، سنت‌شکنی کرده است. او در ماه دسامبر نیز تیم مطبوعاتی خود را از پوشش بازی گلف محروم کرده بود و در ماه نوامبر نیز به آنها اجازه حضور در ضیافت شام را نداد و آنها را بیرون کرد. 

 

کاخ سفید سپس در اواخر روز شنبه در بازخوانی از بازی ترامپ و آبه اعلام کرد: ترامپ از میزبانی امروز نخست وزیر آبه در زمین بازی گلف که هم مثبت و سازنده و هم آرامش دهنده بود، خرسند است.  

 

کاخ سفید همچنین اعلام کرد: آنها درباره طیف گسترده‌ای از موضوعات، به تفصیل گفتگو کردند و قرار است رئیس جمهور در ضیافت شام امشب با نخست وزیر (ژاپن) بحث و گفتگوهای بیشتری داشته باشد.

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت کمیاب با عضویت در کانال تلگرام سایت کمیاب