freemal

قیمت آنلاین :

تـــازه های ایـــــــن موضـــــوع:

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

فتونیوز؛ تصاویر خبری ویژه روزهای اخیر

  تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. منبع : تابناک

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

جنجالی ترین تیتر خبری : ترور ترامپ

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجله ایرلندی «ویلج» در شماره فوریه ۲۰۱۷ خود به موضوعاتی پرداخت که به خاطر آنها دونالد ترامپ را مستحق ترور شدن می‌ داند. به اعتقاد، هیئت تحریریه این مجله مشهور ایرلندی، رئیس‌ جمهور کنونی آمریکا یک فرد پارادوکسیکال، متکبر، مملو از نفرت، ضد محیط زیست، دروغگو، قلدر،…

کدام مدارس امروز تعطیل اعلام شدند؟ (۹۵/۱۱/۱۶)

which-schools-closed-today

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برودت هوا، بارش ها و مشکلات جوی مدارس  برخی از استان های کشور را فردا ۱۶ بهمن ماه با تعطیلی مواجه کرده است.

 

تعطیلی مدارس مازندران

 به دلیل افت فشار گاز و برودت سرما و یخبندان کلیه مدارس استان مازندران اعم از پیش‌دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش‌دانشگاهی در دو شیفت صبح و عصر روز شنبه، شانزدهم بهمن ماه تعطیل اعلام می‌شود.

 

تعطیلی مدارس گیلان

به علت تداوم سرما و مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از افت فشار گاز کلیه مدارس استان گیلان در تمام دوره‌های تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر روز شنبه ۱۶ بهمن ۹۵ تعطیل شد.

 

تعطيلي واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و مازندران 

در پی بارش برف و کولاک و ریزش بهمن در جاده های مواصلاتی به استان های شمالی، واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان های گیلان و مازندران فردا شنبه ۱۶ بهمن تعطیل هستند.

 

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان

مدارس ابتدایی شهرستانهای زابل، هيرمند، زهك و نيمروز فردا بخاطر سرماي شديد در استان سيستان و بلوچستان تعطيل اعلام شد.

 

تاخیر در شروع به کار مدارس کرمانشاه

به دلیل برودت هوا و یخبندان آموزش و پرورش استان کرمانشاه، شروع به کار تمامی مدارس این استان را در تمام دوره‌های تحصیلی در روز شنبه از ساعت ۰۹:۳۰ دقیقه صبح اعلام کرد.

ارسال نظر در این پست بسته شده است.
با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت کمیاب با عضویت در کانال تلگرام سایت کمیاب